Prywatny Dom Opieki ARTWAY

marker

11-210 Sępopol, Liski 7a

Cechy obiektu
showerŁazienki w pokojach
showerDodatkowy pokój kąpielowy
showerDodatkowy pokój do opieki paliatywnej
showerWyżywienie
showerOpieka medyczna
showerTV
showerWi-Fi
showerSystem przywoławczy
showerBiblioteka
showerWłasna pralnia
showerWłasna kuchnia
showerDostosowany dla osób niepełnosprawnych
showerJadalnia
showerOgród i warzywniak
showerTerapia zajęciowa
showerGimnastyka
Opis

Kameralny Prywatny Dom Opieki ARTWAY położony w województwie warmińsko-mazurskim na terenie 0, 77 ha we wsi Liski w powiecie bartoszyckim, w gminie Sępopol. Obiekt objęty ekologicznym obszarem chronionym Natura 2000 położony jest na malowniczym terenie Ostoi Warmińskiej, w miejscu niezwykłym, wśród setek hektarów czystych łąk.

Placówka jest pod stałym nadzorem doświadczonego personelu medycznego – ratownika medycznego z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu zespołami ratowniczymi oraz pielęgniarki, specjalizującej się w pracy z osobami leżącymi i przewlekle chorymi oraz wykwalifikowanego personelu, który zdobywał doświadczenie m. in. na oddziałach szpitalnych, gdzie przyjmuje się najtrudniejsze przypadki medyczne.

Dom Opieki Artway specjalizuje się w opiece psychosomatycznej nad całym ustrojem, nad ciałem, duchem z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

W ramach bazowej opieki pensjonariusze, w zależności od potrzeb, konsultowani lub wizytowani są przez lekarza rodzinnego, organizowane są również niezbędne konsultacje kardiologiczne czy psychiatryczne oraz pomoc seniorom w realizacji zleconych przez lekarza badań, planowanych zabiegów czy wizyt kontrolnych.

Do powiatowego szpitala w Bartoszycach jest tylko 8 km.

Mapa
Kontakt

Prywatny Dom Opieki ARTWAY
Liski 7a
11-210 Sępopol
Gmina Sępopol
Województwo Warmińsko-mazurskie

Zarezerwuj pobyt